„DESIGN ALIVE” NR 11 JUŻ W SPRZEDAŻY!

REDAKCJA

WARSZAWA 11.6.2014

MAGAZYN STYL ŻYCIA

Letni numer magazynu "Design Alive" jest już w sprzedaży w sieciach Empik, Relay i Inmedio oraz w prenumeracie. Tym razem tematem przewodnim numeru są podróże - te rzeczywiste i te metafizyczne.

-  Cywilizacja skraca drogę, wszystko przyspiesza. Po co? Co z tym zaoszczędzonym czasem robimy? Czy na pewno o ten czas jesteśmy bogatsi? - pyta w edytorialu redaktor naczelna kwartalnika Ewa Trzcionka. Na dalszych stronach znajdziemy relację z tygodnia designu w Mediolanie, przewodnik po najciekawszych hostelach, zajrzymy do Green Edge House w Japonii oraz na wyspy Archipelagu Sztokholmskiego. Odwiedzimy też niezwykły hotel Lone w Chorwacji, czy przyjrzymy się kreatywnej Gdyni. Mamy też dla Was m.in.ekskluzywny wywiad z Shigeru Ban, laureatem nagrody Pritzkera, najważniejszej nagrody w dziedzinie architektury oraz rozmowę z siostrami Eklund, które rządzą marką Bolon.

Ale to wszystko to tylko ułamek tego, co znajdziecie na 148 stronach letniego wydania "Design Alive". Miłej lektury i słonecznego lata!