Czwarta edycja „Dizajnu udomowionego”

| TP

31 maja 2012 | Wydarzenia

Galeria Wnętrz Domar z Wrocławia już po raz czwarty zaprasza swoich klientów, architektów i projektantów do udziału w akcji „Dizajn udomowiony” (31 maja – 30 czerwca).

Galeria Wnętrz Domar z Wrocławia już po raz czwarty zaprasza swoich klientów, architektów i projektantów do udziału w akcji „Dizajn udomowiony” (31 maja – 30 czerwca).

„Dizajn udomowiony” to organizowana corocznie przez Galerię Wnętrz Domar akcja prezentująca najnowsze, często premierowe, propozycje obecnych na terenie galerii marek, promująca polskie wzornictwo i projektantów oraz dająca okazję do bezpośredniego spotkania przedstawicieli firm, dizajnerów i klientów. Ta unikalna na skalę ogólnopolską impreza, poświęcona wyposażeniu wnętrz, dzięki ciekawemu programowi, starannej organizacji i wsparciu partnerów cieszy się zasłużoną renomą. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3500 osób!

- Po raz kolejny chcemy pokazać, że design nie jest czymś dziwnym, wymyślnym, dostępnym tylko dla wąskiego grona. Dobry design to coś, co mamy na wyciągnięcie ręki, a nie tylko w kolorowych pismach wnętrzarskich. Polskie marki i projektanci mają mnóstwo świetnych pomysłów, które coraz częściej znajdują uznanie na świecie. Warto wziąć udział w „Dizajnie udomowionym”, by przekonać się, że możemy żyć i mieszkać ciekawiej, ładniej i wygodniej – mówi Katarzyna Świętek, marketing manager Galerii Wnętrz Domar.

Klienci, architekci i projektanci wnętrz z Wrocławia i Dolnego Śląska, będą mieli okazję zobaczyć nowości w ofercie kilkudziesięciu reprezentowanych na terenie galerii marek wnętrzarskich – będą to zarówno produkty, które prezentowano w tym roku po raz pierwszy na targach w Poznaniu czy w Mediolanie, jak i takie, które zadebiutują na rynku właśnie podczas „Dizajnu udomowionego”. Ambicją organizatorów akcji jest prezentacja jak największej ilości takich premier.

– Stawiamy sobie za cel umożliwienie naszym gościom zobaczenia na żywo jak największej ilości nowych mebli, lamp, wnętrzarskich akcesoriów. Chcemy wspólnie z obecnymi u nas markami pokazać to, co ciekawe, zaskakujące, innowacyjne, wartościowe, rozbudzić wyobraźnię, zainspirować do sięgania po te produkty. Starannie przygotowujemy się do każdego „Dizajnu udomowionego”, bo traktujemy go jako prawdziwe święto naszej galerii – mówi Katarzyna Świętek. – Tym razem zmian jest szczególnie wiele – przeprowadziliśmy od początku roku remont obiektu, pojawiły się nowe marki. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy są pozytywne.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, obok prezentacji nowości w programie „Dizajnu udomowionego” znajdzie się miejsce na dodatkowe wydarzenia, ekspozycje i prezentacje. 31 maja, jeszcze przed rozpoczęciem „Nocy z Dizajnem”, przedstawiciele firm, handlowcy, projektanci i architekci oraz przedstawiciele mediów będą mogli wziąć udział w konferencji „Marketing w branży wyposażenia wnętrz” organizowanej przez Domar, a odbywającej się na terenie Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Aby otrzymać zaproszenie do udziału w konferencji należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

O rosnącej roli i randze polskiego dizajnu będzie świadczyć ekspozycja pokazywana w Domarze „Polskie Red Dot”. Jest to prezentacja polskich produktów wnętrzarskich nagrodzonych dotychczas prestiżową międzynarodową nagrodą Red Dot. Interesująca zarówno dla młodych projektantów, jak i dla przedstawicieli branży może być druga z planowanych ekspozycji – pokazująca wyniki projektu „NowaFORMA. Swarzędz 2011”, w którym to firmy z regionu Swarzędza, znanego zagłębia meblarskiego, współpracowały z młodymi projektantami przy tworzeniu nowych wzorów mebli. Mieszkańcy Dolnego Śląska po raz pierwszy będą mieli także okazję zobaczyć specjalną edycję wystawy „Must have from Poland” oraz efekty zrealizowanego we Wrocławiu przy wsparciu firmy Bosch projektu kreatywnego „Stoły za 100 zł”.

Galeria zachęca szczególnie do wzięcia udziału w otwierającej akcję „Dizajn udomowiony” – „Nocy z dizajnem” 31 maja. Podobnie jak rok Domar będzie gościć wielu szefów i menedżerów polskich firm meblarskich, uznanych projektantów mebli, przedstawicieli mediów. Wiele niespodzianek przygotowują też obecne na terenie galerii marki. Muzyczną gwiazdą będzie Kuba Badach z zespołem Poluzjanci.

Aby otrzymać zaproszenie do udziału w „Nocy z Dizajnem” należy uprzednio zarejestrować się za pośrednictwem strony www.domar.pl

Powiązane artykuły:

11. Noc z Designem kusi atrakcjami

11. Noc z Designem

wrocław | 31 maja 2019

13 czerwca we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar 11. Noc z Designem.

Połączeni nad polskim stołem

Polski Stół

Łódź | 14 października 2015

Porcelana Kristoff, Manufaktura Bolesławiec i Huta Julia wspólnie!

Wraca kultowa Barbara

Kultowa Barbara

Wrocław | 19 lipca 2015

Barbara. Nowa przestrzeń otwarta na polski design.

Dom polski na Arenie Design

Dom polski

Poznań | 10 lutego 2015

To już 14. odsłona Programu Edukacyjno-Projektowego (PE-P).