BOCONCEPT NOCĄ

IOB

17.7.2012

WYDARZENIA

Noc to nie tylko pora na sen. Ostatnio mogliśmy się przekonać, że to również doskonały czas na zakupy. Za nami już Design Sale Night w warszawskim salonie BoConcept. Goście wydarzenia nie kryli swojego zadowolenia.

Design Sale Night odbyła się w 4 lipca. Wszyscy zaproszeni goście mogli zakupić produkty z rabatem nawet do 50 procent. Na imprezę przybyli architekci, projektanci i dziennikarze, by jako jedni z pierwszych skorzystać ze specjalnej oferty salonu - a pamiętajmy, że wyprzedaż w salonie potrwa do końca lipca.

Goście wydarzenia nie ograniczyli się jedynie do zakupów. Przez cały wieczór wybrzmiewała muzyka DJ Cinka, niemal obowiązkowa była symboliczna lampka wina. A specjalnym gościem Nocy okazała się projektantka Marta Szafraniec, która zaprezentowała nową markę biżuterii autorskiej Saffa (www.saffa.pl).

Po części oficjalnej zaproszeni goście przy kawie z najnowszej kawiarenki Siemens rozmawiali nie tylko o designie, ale również o wakacyjnych planach. Dyskusje toczyły się na świeżym powietrzu, na świecących meblach Rent Design.

Więcej: www.boconcept.pl

Design Sale Night odbyła się w 4 lipca. fot. Lidia Skuza

Wyprzedaż w salonie potrwa do końca lipca. fot. Lidia Skuza