"PechaKucha Night Łódź + architekci" odbędzie się 7 października.

BŁYSKAWICZNE POMYSŁY PO RAZ SZÓSTY

MAC

3.10.2011

WYDARZENIA

Popularna PechaKucha mocno się u nas już zadomowiła. W Łodzi "pogawędka" odbędzie się już po raz szósty, a jej zbliżająca się odsłona będzie mieć szczególną oprawę.

Uczestnicy PechaKucha na każdej edycji prezentują swoje pomysły w prostym schemacie: 20×20, czyli po 20 sekund na każdy z 20. slajdów, co daje w sumie 6 minut i 40 sekund prezentacji. Tematem pogawędki może być wszystko.

Najbliższa, szósta edycja imprezy będzie szczególna ze względu na swoich uczestników. Towarzyszy otwarciu Centrum Architektury i Wzornictwa i wezmą w niej udział uczestnicy wystawy "Awangarda jutra?": 137kilo, Aleksandra Wasilkowska, Buck.Architekci, BudCud, Centrala, Maciej Jakub Zawadzki, Marcin Kwietowicz, Michał Piasecki, MooMoo, NArchitekTURA, UGO architecture oraz RE.

Wydarzenie "PechaKucha Night Łódź + architekci" zaplanowano na 7 października w Centrum Architektury i Wzornictwa (Łódź, ul. Fabryczna 5). Wernisaż wystawy rozpocznie się o 18.30, PechaKucha startuje o 20.20. Patronem medialnym jest DesignAlive.pl.

Więcej: www.pechakuchalodz.blogspot.com