Audi nagradza grafików| MAC

27 czerwca 2012 | Wydarzenia

Ponad tysiąc prac graficznych wpłynęło na konkurs Audi Design, skierowany do entuzjastów tej marki, zarówno grafików jak i stylistów. Przed jego uczestnikami postawiono zadanie stworzenia projektu oklejenia nadwozia Audi A1 Sportback. Zwyciężył projekt autorstwa Kuby Biedy.

Ponad tysiąc prac graficznych wpłynęło na konkurs Audi Design, skierowany do entuzjastów tej marki, zarówno grafików jak i stylistów. Przed jego uczestnikami postawiono zadanie stworzenia projektu oklejenia nadwozia Audi A1 Sportback. Zwyciężył projekt autorstwa Kuby Biedy.

Uczestnicy konkursu swoje prace mogli wykonywać korzystając z własnych programów do projektowania bądź też z pomocą specjalnego kreatora 3D, który umożliwiał wykonanie projektów online. – Marka Audi od lat przykłada bardzo dużą wagę do kwestii stylistyki swoich samochodów. Dla konstruktorów i projektantów modeli Audi szczególnie ważne jest łączenie walorów użytkowych i artystycznych, a także podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie sztuki, stylistyki, czy architektury – podkreśla Leszek Kempiński, kierownik marketingu i PR marki Audi.w Polsce.

Za najlepszą pracę uznano grafikę autorstwa Kuby Biedy. – Projekt bazuje na figurze trójkąta – najbardziej dynamicznej figurze geometrycznej, poprzez multiplikacje kształtów oraz zestawienie barwne, dynamika karoserii jest dodatkowo podkreślona – mówi o swojej propozycji grafik. W nagrodę weźmie udział w specjalnych warsztatach, podczas których na bazie swej pracy stworzy w pełni profesjonalny projekt grafiki samochodowej. Projekt ten później pojawi się na nadwoziu specjalnej edycji Audi A1 Sportback.

Konkursowe zdecydowało się na przyznanie trzech równorzędnych drugich nagród i aż czterech trzecich. Drugie nagrody otrzymali: Mateusz Zemełko, Kuba Jóźków i Mariusz Kita.

Natomiast laureatami trzecich nagród zostali: Marta Iskrzyńska, Krzysztof Matys, Bartek Nowak oraz Piotrek Bębeńca. Dodatkowo wyróżniono 92 prace.

Więcej: www.a1sportback.pl

Powiązane artykuły:

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.

Nowe oblicze samochodów rodziny Q: 
Audi Q8

Audi Q8

Warszawa | 12 lipca 2018

Audi Q8, jak żaden inny SUV, emanuje sportową dynamiką i prestiżem.

Audi A4. Nowy lider w klasie?

Nowe Audi A4

Stacze | 7 grudnia 2015

To co najważniejsze i najlepsze, czai się wewnątrz.