AT HOME AT WORK JUŻ WARSZAWIE

MON

26.10.2010

WYDARZENIA

W warszawskim pawilonie Stowarzyszenia Architektów Polskich od czwartku będzie można oglądać ekspozycję At Home At Work, na której zobaczymy meble znanych projektantów.
Na potrzebę wystawy przestrzeń galerii zostanie specjalnie zaaranżowana.Wszystko po to, by jak najlepszą przestrzeń wystawienniczą odnalazły meble znanych projektantów. - Jak i gdzie pracujemy zależy tylko i wyłącznie od nas - możemy pójść do biura, pracować w domu, a nawet w parku. Meble Vitra zapewniają nam komfort i przyjemność w każdym z tych miejsc - zapraszają organizatorzy.

Vitra, od lat słynąca z popularyzowania najlepszych i najpopularniejszych projektów, na wystawie pokaże hitowe meble z ostatnich ważnych wydarzeń, prezentowanych m.in. na targach w Mediolanie. Będzie więc można zobaczyć Suita Sofa zaprojektowaną przez Antonio Citterio, nową wersję Lounge Chaira czy tapicerowane Eames Plastic Side i Armchair. Równie interesująco zapowiadają się minimalistyczne rozwiązania dla tzw. "współczesnego nomada"- czyli Chairless Alejandro Aravena.

Wernisaż wystawy zaplanowano na czwartek na godz. 18.00. Wystawę będzie można oglądać do 30 września.

Podczas trwającej ekspozycji będzie można nabyć wybrane meble Vitra: specjalną aukcję zaplanowano na piątek na godz. 18.00. W jej trakcie będą również licytowane dywany Moho.

Pawilon SARP mieści się przy ul. Foksal 2. Wystawa będzie czynna w dni powszednie od 11.00 do 18.00, w sobotę i niedzielę od 11.00 do 17.00.

Eames Plastic Side produkowana przez Vitrę. fot. ARC

Chairless pomysłu Alejandro Aravena. Fot. ARC