Gościem specjalnym tegorocznej edycji imprezy będzie François Azambourg. fot. Materiały prasowe

ARENA DESIGN CORAZ BLIŻEJ

MAC

31.1.2012

WYDARZENIA

Zbliża się Arena Design pod patronatem medialnym DesignAlive.pl. Warto już rezerwować sobie czas na cztery przedwiosenne dni w Poznaniu. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie wzornictwo zrównoważone.

Główną ideę tegorocznej edycji Arena Design odnajdziemy nie tylko w wykładach, warsztatach czy wystawach, ale również w samej scenografii tego czterodniowego wydarzenia. Zaprojektowała ją Magdalena Gyurkovich, a do jej powstania zostaną wykorzystane surowce wtórne, w tym m.in. banery z materiału frontlite, które uprzednio wisiały na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich jako reklamy stoisk wystawców.

0d 5 do 8 marca pawilon nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się centrum polskiego designu. W tym roku nie zabraknie dobrze znanych już uczestnikom Areny wydarzeń: zostaną wręczone wyróżnienia Top Design Award 2012, a publiczność będzie mogła poruszać się po pięciu strefach: Kreatywni, Forum, Top Design, Edukacja i Innowacje.

Wiemy już, kto będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji imprezy. Zaproszenie przyjął François Azambourg, francuski projektant słynący z zastosowania niezwykłych materiałów i oszczędności formy, zajmuje go technologia i niekonwencjonalne zastosowanie materiałów.

Arena Design 2012 odbędzie się w dniach 5-8 marca. DesignAlive.pl jest patronem festiwalu.

Więcej: www.arenadesign.pl