A NA KOŃCU TĘCZY ZNAJDZIEMY… MUSZLĘ

MM

29.12.2010

RZECZY

I to nie morską, lecz klozetową. Firma Renova, która zgodnie z przesłaniem - wszystko robi z pasją i pomysłowością, jest znana m.in. z serii papierów toaletowych. Rzeczywiście produkty robią wrażenie, ich zaletą są bowiem zarówno kolory jak i dbałość o estetykę opakowania.

Sądząc po opiniach użytkowników, ludzkość polubiła towarzystwo kolorów w najintymniejszych miejscach, gdzie zwykle spędzamy czas w samotności. A wydawałoby się, że w przestrzeniach takich jak papiery toaletowe, proszki do prania czy płyny do mycia wszystko zostało już wymyślone. A jednak...

To miejsca, do których nawet "sam król piechotą chadza" - od lat głosi zgrabny bon mot. Portugalczycy z Renovy zadbali jednak ostatnio, aby ta wędrówka a zarazem i pobyt jak najbardziej nam umilić.
Produkt Renovy, jak wskazuje sama jego nazwa, jest wykonany z papieru, w tym wypadku ekologicznego, czyli pochodzącego z recyklingu. Jest również nietoksyczny. Tak zresztą dzieje się już u wielu producentów podobnych materiałów higienicznych.

Renova jednak postanowiła postawić na barwy: wśród jej produktów uderza całe bogactwo barw. Oprócz kolorów podstawowych, jak czerwony czy niebieski, możemy zaopatrzyć się także w papier o bardziej wyszukanych kolorach, jak zielony, pomarańczowy czy różowy.

Firma reklamuje go jako najseksowniejszy papier toaletowy na ziemi. Z pewnością dla poszukiwaczy mocnych wrażeń a zarazem fascynatów bliskiego kontaktu z ziemią wiele emocji może wywołać papier w kolorze czarnym. Kolorowe papiery Renovy można spotkać w toaletach wielu hoteli na świecie czy ekskluzywnych restauracjach.

Papier można kupić w zestawach. Za dwupak (dwie rolki papieru w tym samym kolorze) zapłacimy niewiele ponad 2 euro. Intrygujące są jednak zestawy, które możemy wręczać jako... prezenty. Wówczas trzy rolki papieru trafiają do zgrabnego etui o kształcie zamykanej tuby. W tej wersji kupimy papier zarówno w tej samej barwie, jak i miks kolorów. Zestaw prezentowy kosztuje 7,50 euro. Z kolei za sześciopak, ale bez ozdobnego etui, zapłacimy 5,20 euro.

Więcej: www.renovaonline.net


Firma reklamuje swój papier toaletowy jako najseksowniejszy na ziemi. fot. ARC

Papier można kupić w zestawach. fot. ARC

Renova postanowiła postawić na barwy: wśród jej produktów uderza całe bogactwo barw. fot. ARC